Sanatorium 2
Název: Sanatorium 2
Autor: Hora Jan

 

Rok:
Rozměr bez rámu: 21 x 30 cm
Rozměr s rámem:
Technika: Kvaš na papíře
Původnost: Originál
Cena: 3 000  CZK

ks

KOUPIT

Jan Hora

Narozen: 24.01.1952

Město: Chomutov

Web: honza.malir.sweb.cz

Umělecké zaměření: kresba, ilustrace a psaní povídek.

Narodil se roku 1952 v Plzni, dnes žije v Chomutově. Kreslí od dětství. Ve dvanácti letech začal ze školních sešitů vyrábět vlastní dobrodružné knížky, neboť těch vydávaných bylo dle jeho názoru příliš málo. V šestnácti založil se svými přáteli trampskou osadu a amatérskou filmovou společnost Rio Bravo. Společnost točila 8mm filmy, převážně westerny, ale i dokumenty s přírody a historie. Filmy byly promítány mimo jiné i na soutěžích.

Kresby začal Jan Hora publikovat až po převratu začátkem 90. let. Jeho ilustrace se tak začaly objevovat v časopisech Říše divů, ABC, Spiritu a v Zemědělském magazínu. V této době též navázal pravidelnou spolupráci s Trampem, Vampun Neskonenu, Wester Worldem, dlouhodobě kreslí pro magazín Ikarii, pro foglarovskou  Bobří řeku a pro dětský křesťanský magazín Nezbeda. V poslední době kreslí pro lodě pro časopis Buddy Potapěč a ilustruje dobrodružné a populárně-naučné knihy pro některá nakladatelství (Thovt, Computer Media).

Kromě výtvarna se věnuje též literatuře, píše populárně-naučné články a dobrodružné povídky.

sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop