Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I) Do you want to know a secret? (soubor karikatur I)
Název: Do you want to know a secret? (soubor karikatur I)
Autor: Komárková Jana
Soubor kariatkur z knihy Do you want to know a secret. Na webu pouze ukázky některých z nich. Všechny originály možno prohlédnout v galerii.

 

Rok:
Rozměr bez rámu: 18,5 x 30 cm
Rozměr s rámem:
Technika: Lavírovaná perokresba
Původnost: Originál
Cena: 2 000  CZK

ks

KOUPIT

Toto dílo bylo vystaveno na akci:

Cesta Zaklínače - zahajovací výstava kamenné Galerie Nemesis 10.02.2011-05.03.2011 Galerie Nemesis

Výstava ve společnosti OKIN GROUP, a. s. 13.03.2011-26.03.2011 Citi West, building B1, Siemensova 2717/4, Praha 5

Jana Komárková

Narozen: 17.03.1964

Město: Paskov

Původním povoláním geoložka, později absolventka SPŠ stavební, obor propagační výtvarnictví v Ostravě.
Vítězka mezinárodní soutěže Illustrators of the Future Contest 1993 v Los Angeles.
Ilustrační tvorba pro nakladatelství Leonardo (A. Sapkowski), Brokilon (M. Resnick), Grada (E. Kiedroňová), v současnosti převážně pro nakladatelství Schwarzkopf & Schwarzkopf (DE). Nejznámější jsou její ilustrace v knihách A. Sapkowského, které překládal její manžel Stanislav Komárek.